Pekelný fotokoutek - pořiďte si po čertech dobrou fotku!

Na letošní Kotelnický bál jsme si pro vás připravili novinku v podobě zbrusu nového pekelného fotokoutku. 

Po celý sobotní večer si tak budete moci pořídit po čertech dobrou fotku - rekvizity a další pekelné potřeby zajištěny! Zároveň si s námi můžete zasoutěžit o dvě poukázky na nákup oblečení v Český ráj outdoor sports! 

Kompletní pravidla soutěže neleznete zde: 

Pravidla soutěže „Soutěž o poukázku v hodnotě 2 000 Kč na nákup v Český ráj Outdoor Sports“ 

Provozovatel soutěže je společnost ŠKO-ENERGO, s.r.o. (dále jen Pořadatel) se sídlem Mladá Boleslav 1, Tř. Václava Klementa 869, PSČ 293 60, IČO: 616 75 938. Místo konání soutěže je v hlavním sálu v Domě kultury, Dukelská ul. č. 1093, Mladá Boleslav. Den konání soutěže je 21. 01. 2023.

Účastník soutěže musí v den konání od 19.00 do 2.00 ve fotokoutku v rámci akce Kotelnický bál pořídit fotografii na vlastní mobilní či jiné fotografické zařízení. Pořízenou fotografii musí následně umístit na sociální sítě Pořadatele. Pro umístění může zvolit buď sociální síť Facebook nebo Instagram. Pro účast v soutěži musí účastník fotografii na sociální sítě umístit nejpozději do 23.01.2023 do 12.00. 

Facebook
Na sociální síti Facebook fotografii účastník fotografii umístí do komentářů k předem připravenému příspěvku. 
Instagram
Na sociální síti Instagram účastník fotografii umístí do formátu Stories, kde označí účet Pořadatele (sko_energo). Označením Pořadatele účastník uděluje Pořadateli právo umístit fotografii na své sociální sítě do Stories Pořadatele a zároveň do speciálně vytvořeného Výběru „Pekelná soutěž 2023“. Podmínkou pro účast v soutěži je otevřený profil na Instagramu tak, aby mohl Pořadatel fotografii dále přesdílet. 

Do soutěže jsou poskytnuty dva poukazy na nákup v obchodě Český ráj Outdoor Sports každý v hodnotě 2000 Kč. Poukazy obsahují podmínky, za kterých je lze uplatnit.

Výherci budou vybíráni losováním, do kterého budou zařazeni všichni účastníci, kteří splní podmínky soutěže. Losování proběhne ve středu 25.01. 2023 v sídle Pořadatele.  Vylosován bude jeden výherce, který se zúčastní na sociální síti Facebook a jeden výherce, který fotografii umístí na sociální síti Instagram.

Do losování budou zařazeny pouze účastníci, kteří na sociální síti Facebook fotografii umístí ke komentářům do předem připravenému příspěvku, a účastníci, kteří na sociální síti Instagram umístí do Stories s označením Pořadatele a budou zároveň vlastnit otevřený profil na Instagramu. 

Vylosovaní účastník bude kontaktován prostřednictvím sociální sítě Facebooku (Messenger) nebo Instagram (Zprávy) v závislosti na tom, na které platformě se soutěže zúčastní. Na této platformě se společně domluví na způsobu předání výhry. Pokud Pořadatele nebude kontaktovat do pátku 27.01.2023, bude losován náhradní výherce a původnímu výherci tak nárok na výhru zaniká. 
Vyhrát lze pouze jednou. Losuje se nejprve výherce ze sociální sítě Facebook, pokud by byl na sociální síti Instagram vylosován stejný výherce, nárok na výhru mu zaniká a losuje se náhradní výherce.